Karbonatlı su HARİKASI…

Kanser ve MS tedavisinde önemli olan asit değil, pH’ı yüksek yiyecek ve içeceklerle beslenmekmiş. 

Prostat kanseri olup kemiklere metastas yapmış 4. seviyede terminal, yani ölümcül seviyede artık birşey yapamayız denilen bir adamın 2 yıl önce kendi kanserini iyleştirirken bunu, teşhis konulduktan sonra sodyum bikarbonat kullanarak 5 gün içerisinde idrarındaki pH seviyesini 8 in üzerine çıkartmış.
pH seviyesi vücudumuzdaki her organı etkiliyor. Ortamın asidik olması işte kanser dediğimiz hastalığın temelini oluşturuyor..

Karbonat ile Alkali Su - Pembella

Kemal Milar
Karbonatın Kullanımı:

Bir büyük bardağa 2 tatlı kaşığı karbonat atıldıktan sonra üzerine az az kaynar su dökülerek köpürtülür ve karbonatın suda iyice çözülmesi sağlanır. Sonra üzerine normal su dökülür, karıştırılır ve içilir (su sıcak geliyorsa soğumaya bırakılır ve öyle içilir).

Eğer Kanser, MS, Diabet hastasıysanız vücudu Alkali hale getirmek için ilk hafta aç karnına yemeklerden 1 saat önce bu iş 2 kere tekrarlanır. Sonraki 3 Hafta sadece
sabahları kahvaltıdan önce aç karnına içilerek devam edilir.

1 Ay sonra gidip hastalığınızı kontrol edip iyi olup olmadığınızı görebilirsiniz. Eğer idrarınızdaki pH 7.36 ve üstüyse vücudunuz “Alkali” haldedir, dilerseniz hergün bir çay kaşığı karbonatı bir bardak suya atıp hergün kullanmaya devam edebilir ya da sadece ihtiyaç duyduğunuzda bunu tatbik edebilirsiniz. İdrarınızdaki pH seviyesini öğrenmek için digital pH ölçerler satılıyor, onlardan bir tane alıp hergün tartıya çıkmak gibi idrarınızdaki pH seviyenize bakıp bedeninizin sağlık durumunu anlayabilirsiniz. Digital pH ölçer yerine pH kağıtları satılıyor, bunu da internetten araştırıp öğrenebilirsiniz.

Hastaysanız alkali gıdaları araştırıp mümkün mertebede iyileşene kadar alkali gıda tüketmeye itina gösterin. Kanser asidik sıvı’dır. Hücrelerin içerisine yerleşip belirli bir bölgede toplandığında kendisini mantar hastalığı şeklinde gösterir.

Kanser, Diabet, MS, Akne, Egzama ve diğer bütün hastalıklar ASİDOZ’DAN KAYNAKLANIR.

ALKALİ HALE GELDİĞİNİZDE HASTALIKLARINIZIN HEPSİNDEN (%99) KURTULABİLİRSİNİZ. Neye dayanarak söylüyorum bunları;

Kimyager, Mikrobiyolog, Diyetisyen Dr. Robert O Young’a bağlı söylüyorum:

pH yoluyla Carmen Newman Göğüs Kanserinden Kurtuluşu;
Carmen Newman 2008 senesinde göğüs kanserine yakalanmış, 2009’a gelindiğinde doktorları (bu sırada ağlamaklı oluyor çünkü öleceğini düşünmüş büyük bir travma aslında) ona bağışıklık sisteminin çok düşük olduğunu, ne yapacaklarını bilmediklerini ve bir harukuladelik beklemesini söyleyip onu eve göndermişler.

Oda eve dönmüş, daha sonra pH ile alakalı yazılar okumuş ve okudukça öğrenmeye ve şuurlanmaya başlamış. Ve yeşil alkali gıdaları tüketmeye başlamış ve her gün kendisini daha iyi hissetmeye başlamış. Daha sonra Dr. Young’ın hususi tedavi merkezine gelmiş ve detoks ve düzgün beslenme programı tatbik etmişler. Bir kaç gün önce kan testi yapıldığında artık kanserinden iz kalmadığı görülmüş. Şu anda sağlıklı ve mutlu bir şekilde kendi hikayesini anlatıyor.

Kemal Milar:
İlk sevinç verici haberimi aldım sonunda..

Arkadaşımın kız arkadaşının dedesi prostattan ameliyat olurken parça almışlar ve kanser olduğunu ve kemiklere metastas yaptığını söylüyorlar. 80 yaşından büyük olduğu için kemoterapi yapamıyorlar ve yapacak birşey yok diye gönderiyorlar.
Benim vasıtamla arkadaşımın kız arkadaşı dedesiyle konuşuyor. Karısı zorla karbonatlı su içirmeye başlamış. 4 Hafta karbonatlı su içtikten sonra, gittikleri hastanede doktorlar kanser hastalığından iz kalmadığını iyleştiğini söylemişler.

Yazar: Pembella

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir