Kirpik Uzatmanın En Kolay ve En Etkili Yolu

Birçok kadının isteği kirpiklerini hızlıca uzatıp güçlendirmektir. Bunun çeşitli yolları var ancak bu yazımızda; kirpik uzatma ve güzelleştirmenin hem pratik ve bir o kadar da tesirli bir yönteminden bahsediyor olacağız.

Uzun ve Güçlü Kirpikler İçin En Pratik Yöntem - Pembella

Güçlü ve uzun kirpiklere sahip olmayı birçok kadın ister. Bazı kadınlar bu konuda talihlidir, doğuştan gelen özelikleriyle sık ve uzun kirpiklere sahiptirler, fakat çoğu kadının kirpikleri kısadır. Ve kadınlar bu açıklarını rimel sürerek kapatmaya çalışırlar. Aslında rimel bu konuda olumsuz etki yapar. Mümkün olduğu kadar uzak durulmalıdır.

Oysa ki doğada bol bulunan ve birçoğumuzun sofralarında tükettiği zeytinyağı, kirpik uzatmada bayanların bir numaralı yardımcısıdır.  Yatmadan bir süre önce, bir çubuğun ucuna sardığımız pamuk yardımı ile kirpiklerimize zeytinyağını sürüyoruz. beş on dakika içerisinde bunu kirpiklerimiz emecektir. Başka bir işleme gerek yok arkadaşlar. Birkaç hafta içerisinde kirpiklerinizin hızla büyüdüğüne şahit olacaksınız. Sağlıkla güzel günler dileriz. 🙂

Yazar: Pembella

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir