Paylaş Kazan

Aşağıdaki hizmet veya ürünlerimizden birine ihtiyacın mı var?  O halde para harcamadan onlara sahip olabilirsin. Tek yapman gereken sitemizdeki içeriklerden paylaşım yapmak…

“Pembella”ya gel, fırsatı yakala!

Paylaş Kazan - Pembella

 

  • Web site: 900 adet içerik paylaşımına (herkese açık ve 5 adet hashtag’li olarak) yönetim panelli profesyonel web sitesi yapımı. 1 yıllık (Domain + Hosting) masrafları bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

Web Site Kazan - Keçella Aktüel

  • Kapı süsü: 200 adet içerik paylaşımına (herkese açık ve 5 adet hashtag’li olarak) ücretsiz kapı süsü gönderimi. Kargo bedeli de bizim tarafımızdan karşılanır (En yakın PTT şubesine gönderilir).

Keçella Kapı Süsü

  • Keçe Çanta – Cüzdan Takımı: 300 adet içerik paylaşımına (herkese açık ve 5 adet hashtag’li olarak) ücretsiz keçe çanta gönderimi. Kargo bedeli de bizim tarafımızdan karşılanır (En yakın PTT şubesine gönderilir).

keçella çanta cüzdan

  • Keçe Cüzdan: 100 adet içerik paylaşımına (herkese açık ve 5 adet hashtag’li olarak) ücretsiz keçe cüzdan gönderimi. Kargo bedeli de bizim tarafımızdan karşılanır (En yakın PTT şubesine gönderilir).

keçella cüzdan

  • Ahşap Anahtarlık: 200 adet içerik paylaşımına (herkese açık ve 5 adet hashtag’li olarak) ücretsiz ahşap anahtarlık gönderimi. Kargo bedeli de bizim tarafımızdan karşılanır (En yakın PTT şubesine gönderilir).

keçella anahtarlık

  • “…….”in Mutfağı Buzdolabı Süsü: 100 adet içerik paylaşımına (herkese açık ve 5 adet hashtag’li olarak) ücretsiz “…….”in Mutfağı Buzdolabı Süsü gönderimi. Kargo bedeli de bizim tarafımızdan karşılanır (En yakın PTT şubesine gönderilir).

Keçella mutfak süsü

Paylaş Kazan Kampanyamıza bu yazıyı paylaşan herkes katılmaya hak kazanır.

Listeler oluşturulur ve sırası gelenler paylaşımlara başlar.

Listeler sürekli güncellenirken ürününü alanlar sitemizden ilan edilirler.

-Yapılacak tanıtım, facebook, twitter veya instagram aracılığı ile yapılabilir.

-Farklı hesaplardan yapılabilir. (eş-dost-akraba vb.. ayrıca bu hesaplar gerçek hesap olmalıdır, fake hesaplar geçersizdir. )

-Bir hesaptan günlük en fazla 10 paylaşım yapılabilir. Örneğin hem facebook hem twitter hesabınızdan aynı anda paylaşım yaparsanız günlük limitiniz toplam 20 olur.

-Paylaşımlar, gündüz 12.00’den gece 00.00’a kadar olan süre içerisinde yapılmalıdır.

-Paylaşımlar, Pembella sitemiz üzerinden makale içerisinden yapılmalıdır.